Операція «Перевізник»: поліція виявила 37 несправних маршруток у Львові

У Львові та області виявлено виявлено 37 несправних автобусів. Про це VG Львів повідомили у прес-службі поліції Львівської області. Працівники підрозділів Головного управління Нацполіції Львівщини та Управління патрульної поліції у Львівській області перевірили 277 транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів.

Від початку проведення перевірок у Львові та області правоохоронці обстежили 277 транспортні засоби, які здійснюють перевезення пасажирів. З них 37 автобусів визнали несправними. Поліція виявила 177 порушень законодавства, а порушників притягнули до адміністративної відповідальності.

Операція «Перевізник» розпочалась на території України з 23 липня і проводиться з  метою посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, недопущення  збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками та запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень.

Зокрема, правоохоронці виявили 178 випадків порушення законодавства:

  • керування без відповідних документів;
  • керування автобусами, що не пройшли технічний контроль;
  • перевезення пасажирів понад встановлену кількість та інші.

У 33 випадках водії відхилялись від зазначеного маршруту. За результатами перевірок складено 176 адміністративних матеріалів.

Операція «Перевізник» триватиме до особливого розпорядження.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Не проґавиш: у Львові запрацював додаток для відслідковування транспорту онлайн

Щоб не плакать, я сміявсь: добірка курйозів у львівських маршрутках

Завжди вчасно: як курсують нічні маршрутки Львова

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Источник: Vgorode